قیمت ها و فروش ویژه


قیمت ها در ایران

قیمت کلیه محصولات شرکت اِسلُو بر اساس سیاست حمایت از فروشندگان در سراسر دنیا به صورت یک پارچه و یکسان می باشد.
شرکت ایراتک با توجه به شناخت کامل از شرایط اقتصادی حال حاضر در ایران و برای رفاه حال مشتریان با رایزنی های بسیار امکانی جدا برای ایرانیان عزیز ایجاد نموده است و آن ارایه کلیه ساعت ها با قیمتی کمتر از قیمت پیشنهادی اِسلُو و با تخفیف ویژه به همراه هدایای ویژه برای خریداران محترم ایرانی است.مناسب بودن قیمت ها؟

سیاست قیمت‌ گذاری در ایراتک منصفانه بوده و برای هر مشتری در هر گوشه‏‌ای از کشور قیمت‏‌ها یکسان و شفاف هستند. همچنین قیمت همه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‏‌ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند.با در نظر گرفتن امکان استفاده از طرح‌های خدمات پس از فروش و تخفیفات خاص از قبیل "فروش ویژه" و "هدایای همراه" و سایر سرویس‌‏های ارزش افزوده سطح قیمت‏‌ها توسط مشتریان بیش از پیش مناسب ارزیابی می‌شوند.آیا قیمت محصولات در سایت اِسلُو به روز هستند؟

بله، بخش فروش به طور منظم و روزانه قیمت‏ محصولات عرضه شده در وب‏ سایت خود را کنترل و به روز رسانی می‏‌کند. لطفا قبل از واریز وجه از سایت دیدن فرمائید و قیمت را با بخش فروش چک کنید، ممکن است قیمت کالا ها از روزی به روز دیگر تغییر کنند.در صورتی که قیمت کالایی پس از ثبت سفارش افزایش یابد، سفارش با قیمت قدیمی اعمال می‌‏شود.آیا برای مشتریان دائمی، خرید با تعداد بالا و یا خریدهای سازمانی قیمت‌‏ها متفاوت خواهد بود؟

شما می‏‌توانید با خریدهای پیوسته از حداکثر تخفیفات ممکن برای خود و سازمان خود بهره‌مند شوید.

برای خریداری تعداد بالا یا سفارش کلی لطفا با بخش فروش 22500904 - 021 تماس بگیرید.فروش ویژه

برای اطلاع از فروش ویژه لطفا در سایت ثبت نام فرمائید و یا از طریق قرار دادن شماره موبایل خود در اختیار تیم بازاریابی از فروش های ویژه توسط پیامک آگاه گردید.

به علاوه می توانید با بازدید از صفحه فروش ویژه از آخرین لیست فروش ویژه دیدن فرمائید.

سبد خرید شما خالی است!